Hubněte rychle: Vyhněte se Maida, Oil, Sweet ~ Průvodce výživou | Dietní plán

Rosa R. Williams

Hubněte rychle: Vyhněte se Maida, Oil, Sweet

Věci vyrobené z maidy mohou znít velmi chutně, ale nepochybně jsou zdraví škodlivé. Jeho neustálá konzumace může vést k mnoha nemocem, jako je obezita a cukrovka. O kterém se dnes naučíme.


Při konzumaci samos, kachori, sušenek, bhatur ani nemyslete na to, že jak ingredience, tak i proces jejich výroby jsou zdraví škodlivé. Jíst věci vyrobené z mouky může vést k rychlému přibírání na váze a také k mnoha srdečním chorobám. Pojďme se na to podívat.

Z těchto důvodů je mouka professional tělo škodlivá

Krevní cukr

Mouka má velmi vysoký glykemický index, takže když jíte věci vyrobené z mouky, hladina glukózy v těle stoupá. Díky tomu se slinivka okamžitě aktivuje a začne uvolňovat inzulín ve velkém množství. Pokud tedy máte v jídelníčku hodně mouky, přestaňte s tím. Protože se tím postupně sníží tvorba inzulinu, v důsledku toho se můžete stát diabetikem.

Zvyšuje problémy s trávením

Věci z mouky uvíznou ve střevech, díky čemuž se začne zhoršovat trávicí systém a postupně způsobovat problémy jako zácpa, kyselost, bolesti žaludku.

Mouka má totiž nízký obsah vlákniny, a proto se dlouho tráví. Ovlivňuje nejen trávení, ale také zpomaluje metabolismus. Díky tomu začíná narůstat obezita a mnoho lidí také trpí bolestmi hlavy.

Kyselost

Mouka je velmi tučná, takže náš trávicí systém ji nemůže správně strávit, čímž se zvyšuje šance na kyselý reflux. Kyselé potraviny přímo ovlivňují naše kosti. Ztráta vápníku z kostí vede ke ztrátě hustoty kostí, což vede k onemocněním, jako je artritida a zánět. Takže místo mouky jezte pšeničné náhražky.


Leave a Reply

Next Post

Jak hydratovat, chránit a vyživovat pokožku přírodním tělovým máslem?

Existuje mnoho věcí, které můžete udělat professional péči o svou pokožku, ale najít ty správné produkty může být problém. V tomto článku probereme některé recepty na přírodní tělové máslo, které vyživí a ochrání vaši pokožku. Budete-li se řídit těmito tipy, budete moci udržet svou pleť vypadat a cítit se co […]
Jak hydratovat, chránit a vyživovat pokožku přírodním tělovým máslem?