Jak přimět své děti, aby jedly zdravěji? — Výživa bez bot | Certifikovaný poradce pro celostní výživu + kouč

Rosa R. Williams

Tipy professional zdraví professional celou rodinu

Meghan Prescott a já jsme požádali naše následovníky, aby zaslali otázky týkající se jejich problémů s výživou. To byla otázka, na kterou jsem chtěl navázat trochu víc, protože to slyším od rodičů pořád. Byl bych rád, kdybych mohl vrátit čas a začít znovu s některými rodinami. Je těžké uvěřit, že se děti jednoho dne probudily a odmítly jíst cokoliv jiného než sendviče s grilovaným sýrem a kuřecí prsty a hranolky. Jak se to dostalo do tohoto bodu? Vím, že každá rodina má své problémy s jídlem, takže zde je několik tipů, které vám pomohou obejít minulost a posunout se do zdravější budoucnosti.

První, jako rodič musíme nejprve jíst zdravě. Naše děti budou následovat to, co děláme, a uvidí, že se cítíme dobře a žijeme zdravě. Musíme být jejich prvními vzory. Často mluvím s dospělými, kteří mi říkají, že mají stejné nemoci/zápasy jako jejich rodiče, a cítí, že to musí být genetika – nebo to možná může souviset s tím, že jedí podobně a mají podobný životní styl, protože to se učíme z! Je důležité jít co nejlepším příkladem a to znamená ukázat našim dětem, co znamená umírněnost NEODŘEZOVAT se úplně od zábavných jídel!

Za druhé, mluvím s mnoha rodiči, kteří se obávají, že jejich děti nedostávají dostatek zeleniny. Sakra, obávám se, že toho taky nemám dost! Takže, co dělám pro sebe, dělám pro své děti! já být kreativní. Když dělám polévku nebo omáčku, Přimíchám trochu zelené nebo vařené zeleniny. Dělám chutné smoothie s added zeleninou. Špagetová omáčka a míchané dipy a polévky jsou nejjednodušší způsoby, jak dostat trochu navíc do břicha celé rodiny!

Třetí, nechte děti připravit a uvařit! Čím více se do přípravy a vaření zapojí celá rodina, tím více budou ochotni věci zkoušet. Rád nosím domů potraviny a přiměju děti, aby oloupaly mrkev, omyly celer, nakrájely květák a brokolici. Při sekání chutnají, cítí a prožívají. Také si skládají obědy do školy a vědí, že potřebují bílkoviny, trochu sacharidů a trochu tuků. To je přiměje přemýšlet o vyvážení jídla a pomáhá jim to udržet energii po celý den ve škole!

Čtvrtá věc, které se chci dotknout, je citlivé téma nedovolit, aby se jídlo stalo bojištěm. Je na nás jako rodičích, abychom poskytli zdravé možnosti, ale mělo by být na dítěti, aby rozhodlo, kolik toho bude jíst. Neschopnost odejít od stolu, pokud není talíř čistý, nemít možnost nemít rád jídlo může u dětí vytvořit hrozný vztah k jídlu. Doporučuji zakousnout ne, děkuji. Pokud dítě alespoň vyzkouší jídlo, které mu poskytnete, může si vzít jedno sousto a poděkovat ne. Vždy je dobré se ujistit, že na talíři je alespoň jeden předmět, o kterém víte, že ho určitě sní a bude mu chutnat. Při zavádění nového jídla stačí dát na talíř jedno sousto a pokud chtějí vyzkoušet více, je to skvělý způsob, jak je pochválit a vybudovat si vztah k jídlu.

A nakonec, omezit zpracované, sladké a rafinované potraviny takže pomalu opouštějí dům a vracejí se jen jako „pamlsky“. Pokud je dítě zvyklé jíst tato jídla, bude biochemicky chtít více těchto potravin. Rozhodnutí o pomalém odstraňování pamlsků ze spíže může pomoci celé rodině pomalu přejít ke zdravějšímu stravování. Zajištění rychlého zdravého občerstvení, jako je ovoce a nakrájená zelenina, a přidání zdravějších verzí sušenek a svačinových tyčinek může učinit přechod zábavným. Společné pečení je zábavná rodinná aktivita!

Toto je jen několik rychlých tipů, které rodinám pomohou dostat se do správného stravování. Zveřejněte své otázky níže, pokud byste chtěli konkrétní návrhy pro potřeby vaší rodiny. Pokud se snažíte dostat svou rodinu na palubu zdravého stravování, pojďme si promluvit! Domluvte si s námi úvodní bezplatnou konzultaci ještě dnes – nebo tuto nabídku předejte někomu, na kom vám záleží! Navštivte www.noshoesnutrition.com a zaregistrujte se na a VOLNÝ, UVOLNIT konzultace. My v No Shoes Nourishment pracujeme s lidmi z celého světa individuálně nebo ve skupinách, takže se nenechte ničím zdržet!

Next Post

Je doktor Timothy Francis legitimní? – blog Credihealth

Dr. Timothy Francis není třeba představovat. Jeho jméno patří mezi nejlepší chiropraktické lékaře a aplikované kineziology, kteří pocházejí z United states Jeho cesta začala na univerzitě v Nevadě, kde získal titul v oboru biologie a promoval jako čestný college student. Tento čin mu vynesl ocenění Phi Kappa Phi, což je […]